UYARI-WARNING(kaynaklar-sources)-Blog u KullanmaK


Bu blog hobi amaçlı hazırlanmış olup, içindeki bilgiler kendi görüşlerimdir. Tamamen amatör bir çalışmadır. Bazı bilgiler ise aşağıda web bağlantılarını verdiğim sayfalardan alınmış, bir kısmı türkçe ye tarafımdan çevrilmiştir.
a. bu blogda yayınladığım yazı, yorum ve verdiğim teknik bilgiler vb. yazılardan dolayı sorumlu tutulamam. verilen bilgiler neticesinde yaptığınız herşey sizin sorumluluğunuzdadır. Ürününüzle gelen kullanma kılavuzunu okumadan emin olmadığınız uygulamalar yapmayınız.
b. bu blogda başkaları tarafından yazılan ve yayınlanabilecek her türlü yorum, eleştiri ve hatta hakaret içeren unsurlar olması durumunda(blog umu mümkün olduğunca sık düzenleyip, yazılan yorumları denetlemeye çalışacağım, istemeyerekte olsa gözden kaçırdığım unsurlar olabilir ama bunların hiçbiri tarafımdan bilerek yapılmaz ve sorumlu tutulamam) sorumluluk yazıyı yazanlarındır. Denetimlerinden dolayı olabilecek aksaklıklardan sorumlu değilim. şikayetiniz varsa mdx@superposta.com a yazın.

This blog has been prepared and designed by me(mdx) as I am a Pioneer user. I am an amateur blogger. Most information I am using in this blog is taken from Pioneer web page. However I cannot be responsible from the use or missuse of the knowledge given here. It is all your own risk.
Thanks Pioneer for its products.

kaynaklar-sources
http://www.pioneer.eu/eur/products/42/98/405/VSX-919AH-K/index.html
http://www.pioneer.eu/eur/products/42/99/161/overview.html

BLOG U KULLANMAK

Sayfalar bölümünde okuyacağınız başlıkların altına, sayfa içeriği ile ilgili yorum yazabilirsiniz.

KULLANICI YORUMLARI adlı başlığa sadece pioneer ürünleri ile ilgili yorum yazabilirsiniz.

site ziyaretçileri her türü soru ve görüşlerini ve diğer marka kullanıcıları yorumlarını sağdaki geniş alana yazabilirler(blog günlüğüne),
bu başlıklara mesaj yazmak için başlık altındaki yorum u veya yorum yazmak istediğiniz başlığı tıklayınız.

tüm kayıtları görmek için sol alttaki arşiv e gidiniz

yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkür ederim.

mdx